Навигация:
Главная > Бизнес и Финансы > Передпосівна обробка насіння органо-мінеральним комплексом ДоброДІЙ

Передпосівна обробка насіння органо-мінеральним комплексом ДоброДІЙ

Відомо, що в максимально комфортних умовах можна успішно розкрити потужний потенціал насіння рослин до проростання та врожайності, закладений в нього природою та селекціонерами. Однак, ніколи не буває ідеальних умов під час висівання цього насіння, так само, як і не буває ідеальних умов протягом усієї вегетації. Тому, так важливо зрозуміти, які ж біологічні процеси відбуваються з ним після потрапляння у ґрунт, та як максимально зберегти увесь закладений у нього потенціал.

Особливості передпосівної обробки насіння

Потрапляючи у ґрунт, настає той період, коли зернина виходить із стану спокою та починається процес проростання. Саме тоді, зерно стає найбільш вразливим до дії цілої низки стресових факторів, які крок за кроком знижують ймовірність одержання закладеного рівня врожайності. І ці чинники добре відомі: якість підготовки насіння до сівби, запас вологи у грунті, антагоністична мікрофлора, повнота та доступність елементів живлення, температурний режим. Також, слід зазначити, що певного роду травмування зернини, відбувається вже безпосередньо в результаті висіву. Тому, враховуючи всі ці фактори, так важливо створити найбільш комфортні та оптимальні умови для проростання насіння.

Активно «стартувати» та впоратися зі стресом, рослині допоможе передпосівна обробка насіння органо-мінеральним добривом «ДоброДІЙ», що містить у собі комплекс усіх необхідних живильних елементів та оригінальних природних багатовекторних стимуляторів росту.

Одразу ж після його застосування, кожна насінина починає вкриватися своєрідною плівкою, що має унікальні властивості та є водночас:

  • повноцінним харчуванням, яке стимулює плід до пробудження та розвитку;
  • потужним захистом:
  • проти дії шкідливих факторів навколишнього середовища;
  • для попередження механічних пошкоджень зерна в процесі висіву, за рахунок ідеальної скловидності насіння.

Органо-мінеральне добриво «ДоброДІЙ» на старті проростання зерна, спрямовує свою дію, в першу чергу, на розвиток первинної та вторинної кореневої системи, внаслідок чого, забезпечується оптимальна система живлення для проростка та гармонійного розвитку рослини. Також, ОМД дієво захищає сходження рослини від дії стресових факторів, особливо на перших фазах розвитку та суттєво знижує негативний вплив навколишнього середовища на них.

А стимулятори росту рослин, які входять до складу ОМД «ДоброДІЙ», стимулюють сходи насіння одночасно із протруюванням не тільки агротехнічно, але й економічно. Таким чином, такий обґрунтований прийом, як передпосівна обробка насіння (при незначних витратах) забезпечує високу віддачу урожайності та якості продукції.

Тому, як бачимо, передпосівна обробка насіння з використанням органо-мінерального добрива «ДоброДІЙ» допоможе закласти хорошу основу для повноцінного розвитку рослин та максимально реалізувати закладений в них потенціал в отриманому врожаї.

Top